Maszt-Mal to energetyka i budownictwo. firma prężnie działająca w branży energetycznej, jak również zajmująca się budownictwem i usługami antykorozyjnymi. Świadczymy usługi dla elektrowni, gazociągów, a także budujemy lub naprawiamy linie wysokiego napięcia oraz konstrukcje stalowe. Maszt-Mal oferuje szeroki zakres usług od prac na wysokości po naprawy, malowanie i konstrukcje stalowe. Na rynku usług energetycznych, budowlanych i antykorozyjnych działamy od lat, co pozwoliło nam na zdobycie ogromnej wiedzy i doświadczenia. Oferujemy szeroki zakres usług, co oznacza, że możesz wszystko załatwić w jednej firmie.

Energetyka – dlaczego Maszt-Mal?

Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu podczas największych inwestycji sektora energetycznego, możemy śmiało nazwać się profesjonalistami w branży. Aby zagwarantować satysfakcję nawet na najbardziej wymagających zleceniach, zawsze wysyłamy naszą wyspecjalizowaną i w pełni wyposażoną kadrę. Sektor energetyczny jest o tyle rozbudowany, że dopasowaliśmy naszą ofertę do potrzeb rynku. W ramach sektora energetycznego zajmujemy się malowaniem konstrukcji kratowych słupów linii i stacji elektroenergetycznych. W naszych obowiązkach leży też naprawa i zabezpieczenie przeciwwilgociowe fundamentów. Odnawiamy oznakowania linii, wymieniamy tabliczki fazowe, torowe, ostrzegawcze i lotnicze. W naszej gestii leży również naprawa i uzupełnianie brakujących konstrukcji, czy zabezpieczenie przeciw kradzieżowe słupów śrubami “dominiak”. Dodatkowo, w zakresie naszych kompetencji leży usuwanie ze słupów gniazd ptasich zagrażających pracy linii.

Prace na wysokości – w czym możemy pomóc?

Nasza wykwalifikowana kadra posiada uprawnienia IRATA, co pozwala nam na wykonywanie zleceń bezpiecznie, sumiennie i zgodnie z prawem. Prace na wysokościach obejmują wiele podobnych czynności jak w przypadku energetyki. W zakresie usług Maszt-Mal oferuje malowanie, naprawy i zabezpieczenia, odnawianie lub wymiana oznakowania linii, a także usuwanie ptasich gniazd.

Budownictwo i prace wykończeniowe

Maszt-Mal świadczy usługi budowlane dla klientów z całego świata. Zajmujemy się wykończeniem wnętrz ale również wieloma innymi zadaniami. Do naszych zadań należy też montaż instalacji i ścian działowych. Wykonujemy podłogi, tynki i prace glazurnicze. W zakresie naszych kompetencji leżą również instalacje hydrauliczne.

Antykorozja – malowanie konstrukcji stalowych

Powłoki antykorozyjne mają kluczowe znaczenie dla trwałości konstrukcji stalowych i można je nakładać na dowolną konstrukcję stalową, bez względu na jej wielkość. Zależy nam na zapewnieniu naszym klientom pełnego wsparcia, a także upewnieniu się, że otrzymują od nas najlepszej jakości usługi antykorozyjne na rynku. Oferujemy również usługi ochrony na każdym etapie naszego procesu – od projektu po instalację i konserwację. Konstrukcje stalowe bardzo często ulegają korozji. Dlatego trzeba je odpowiednio pomalować i zabezpieczyć. Powłoki antykorozyjne, których używamy są najwyższej jakości i zostały zaprojektowane tak, aby były trwałe i wytrzymywały trudne warunki środowiskowe. Są również zaprojektowane tak, aby były odporne na ogień, promieniowanie UV i inne czynniki korozyjne w środowisku.

Maszt-Mal – energetyka, prace na wysokości, budownictwo, antykorozja w jednym miejscu

Od wielu lat obsługujemy klientów w branży energetycznej, budownictwie i oferujemy usługi antykorozyjne. Działamy na całym świecie, dzięki czemu nasza baza zadowolonych poszerza się międzynarodowo. Naszą siłą jest przede wszystkim doświadczony zespół, składający się z praktyków, dzięki czemu doskonale rozumiemy specyfikę branży. 

EnglishFrenchGermanPolish
Call Now Button