Prace na wysokościach i usługi alpinistyczne

Spis treści

Prace na wysokościach i usługi alpinistyczne

Prace na wysokościach usługi alpinistyczne. Już na samym wstępie, zanim zaczniemy omawiać czym dokładnie się zajmujemy, wyjaśnimy czym tak naprawdę się zajmujemy. Prace wysokościowe to prace, które są wykonywane na wysokości co najmniej 1 m nad ziemią lub podłogą. To tylko jedna z wielu kwestii regulujących definicję pracy na wysokościach. Nie da się zaprzeczyć, że praca na wysokości jest wyjątkowo niebezpieczną profesją, dlatego niezwykle ważne są odpowiednie przeszkolenia, warunki czy uprawnienia. Praca na drabinach, konstrukcjach budowlanych, rusztowaniach – to wszystko wlicza się w branżę prac na wysokościach, jednak to nie wszystko! Czym jeszcze się zajmujemy?

Prace na wysokościach usługi alpinistyczne dolny śląsk

Dla naszej wykwalifikowanej kadry, posiadającej uprawnienia IRATA, nie ma rzeczy niemożliwych! Do każdego zadania z zakresu usług na wysokościach podchodzimy indywidualnie i z najwyższą dokładnością. Uprawnienia, takie jak wcześniej wspomniane IRATA, pozwalają nam wykonywać każde zlecenie przede wszystkim bezpiecznie. Z kolei bezpieczeństwo prac na wysokościach przekłada się na wykonanie ich sumiennie i terminowo.

Usługi na wysokościach naszej firmy Maszt-Mal są rozbudowane. W czym więc możemy Ci pomóc? Zacznijmy od malowania na wysokościach. Głównie to malowanie konstrukcji kratowych słupów linii i stacji elektroenergetycznych. Naprawiamy i zabezpieczamy też ich fundamenty, głównie przeciw wilgoci. Wymieniamy tablice fazowe, torowe, ostrzegawcze i lotnicze – w trosce o najwyższą jakość usług i zapewnienie bezpieczeństwa. Co do zabezpieczeń, przy montażu słupów posługujemy się przeciwkradzieżowymi śrubami „dominiak”. Odnawiamy też oznakowania linii i usuwamy między innymi ptasie gniazda zagrażające jej funkcjonowaniu.

Maszt-Mal usługi alpinistyczne

Jesteśmy liderem w branży usług alpinistycznych. Wymaga to od nas i naszych pracowników odpowiednich umiejętności i wiedzy. Wachlarz naszych usług pozwala nam podchodzić do zleceń kompleksowo, od budownictwa i wykończeń wnętrz po montaż konstrukcji wysokościowych.

Nasza firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, a także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, dlatego regularnie szkolimy ich w zakresie pierwszej pomocy oraz udzielania kwalifikowanej pomocy medycznej.

Niezwykle ważnym aspektem jest nieustanne szkolenie naszej kadry. Trudne warunki pracy na wysokości wymagają nie tylko odpowiedniego sprzętu ale i przygotowania merytoryczno-psychicznego.

Prace na wysokościach kontakt

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług alpinistycznych, zaufaj firmie Maszt-Mal. Gwarantujemy solidne i rzetelne wykonanie prac na wysokościach. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty.

EnglishFrenchGermanPolish
Call Now Button