Prace z dostępem liniowym

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę z najwyższymi uprawnieniami IRATA przez co nie straszne są nam nawet najbardziej wymagające zadania

W czym się specjalizujemy?

Serwis turbin wiatrowych

Świadczymy kompleksowe usługi konserwacji, diagnostyki oraz napraw, obejmujące m.in. wymianę elementów mechanicznych i elektrycznych.

Malowanie bloków energetycznych

Wykonujemy malowanie bloków energetycznych zgodnie z normami przemysłowymi, wykorzystując wysokiej jakości farby i metody ochrony antykorozyjnej, zapewniając trwałość powłoki.

Naprawy trudno dostępnych miejsc

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i umiejętności do prowadzenia napraw w trudno dostępnych miejscach, włączając w to prace na wysokościach oraz w środowiskach o ograniczonym dostępie.

Remont kominów

Wykonujemy kompleksowe remonty kominów, obejmujące m.in. wymianę izolacji, naprawę strukturalną, oraz modernizację zgodnie z aktualnymi standardami.

Wyburzeniach kominów oraz innych obiektów

Przeprowadzamy profesjonalne wyburzenia kominów i innych obiektów, stosując precyzyjne metody demontażu, uwzględniając kwestie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Antykorozja

Prace z dostępem liniowym​

Nasza kadra, wyposażona w najwyższe uprawnienia IRATA, stanowi o sile naszej firmy. Nie ma dla nas zadań niemożliwych – nawet te najbardziej wymagające nie stanowią problemu. Doświadczenie i specjalistyczne umiejętności naszego zespołu pozwalają nam podejmować się projektów z determinacją i skutecznością, której efektem jest nie tylko wysoka jakość wykonania, lecz także bezkompromisowe bezpieczeństwo dla naszych klientów. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, nieustannie dążąc do perfekcji w naszej pracy, by sprostać nawet najtrudniejszym oczekiwaniom.

Maszt-Mal

Nasze realizacje

Maszt-Mal

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

EnglishFrenchGermanPolish
Call Now Button